Blog

Šťastný nový rok 2019

Vážení přátelé, rok se s rokem sešel a je tady ten správný čas bilancování, shrnování a ohlížení se za uplynulým rokem.

Pro TripTip.cz je to rok svého narození, a rozběhu, který se stal legendárním. Od prvních výletů, až po rozsáhlé akce, které díky rodině a přátelům dostaly ty správné obrysy. Obstáli jsme bravurně na všech místech, která jsme v naší malé republice navštívili.

Přes Krkonoše, kde to všechno začalo, až po naší metropoli, kde jsme stoprocentně zvládli Party Room i muzeum Karla Zemana. Bylo toho opravdu hodně.

Dobrá nálada nechyběla na žádném z míst. Seznámili jsme se náhodně se spoustou zajímavých lidí, některé z nich nejspíš už nikdy v životě nepotkáme, ale přesně toto cestování nabízí. Jedinečnost okamžiku.

Do nového roku Vám všichni přejeme, abyste nalezli štěstí, byli pořád při šíle, a je úplně jedno jestli to bude doma ve své rodné vlasti, nebo na cestách, třeba pod Mt. Everestem. Jedinečnost, o které píšeme o pár řádků výše, je totiž otázkou vůle.

Ať už se v příštím roce potkáme kdekoli, jste srdečně zváni k našemu pomyslnému společnému stolu v podobě článků, blogových zápisků anebo jen u dobrých tipů na cestování.

Za celou redakci TripTip.cz šťastný nový rok 2019.

Jája a Dejv

Autor článku
David

V životě nikdy nezůstávejte dlouho stát. Život rozhodně není nuda! Naopak! Je to ta největší příležitost, jakou dostáváme! Žijte dneškem! Cestujte!

Mohlo by vás zajímat!