Výlety

Penzion Nimrod – URBEX s nevysvětlitelnými jevy

Jak už to tak někdy bývá, je dost důležité si občas uvědomit, na jakých místech se nacházíme, a co nás tam vlastně táhne. Dost podobně tomu je i u Honzy Aftera, který se věnuje své velké zálibě – URBEXU.

V dnešním článku vás chceme pozvat na západ Čech. Konkrétně k Mariánským Lázním, u kterých se nachází dnes již bývalý hotel Nimrod. Kdysi slavné místo, které se vyznačovalo svým prostředím, pohodou a především množstvím návštěvníků, kteří v dobách své slávy tento hotel vyhledávali. Ať už za účelem posezení nad dobrou kávou, anebo ubytování v blízkosti lázní.

Studio Honza After Movie, jehož zakladatelem je Honza After, se vydalo za nepříznivých podmínek na toto místo pouze za účelem cestování, poznávání nových míst, a záliby v URBEXu. Co však osud chtěl je zachycení hned několika opravdu nevysvětlitelných jevů, které se v přítomnosti kamer a fotoaparátů projevily.

Už samotná oblast je obestřena mnohými tajemstvími ve spojení se Slavkovským lesem. A tentokrát Nimrod.

Ještě než se pustíte do videa z dílny Honza After Movie si prosím uvědomte, že všechny uvedené skutečnosti jsou reálné, skutečně se staly a nejsou nijak upravovány. Velmi dobře zpracovaný materiál, a povedená výprava jsou jen třešničkou na pomyslném dortu úspěchu. Jste-li milovníci URBEXu, pak neváhejte a přejeme pěknou podívanou!

Své názory na uvedené události pište přímo pod video do komentářů, případně na Facebookovou stránku samotného studia Honza After Movie.

Oficiální kanál YouTube: HONZA AFTER Movie

Autor článku
David

V životě nikdy nezůstávejte dlouho stát. Život rozhodně není nuda! Naopak! Je to ta největší příležitost, jakou dostáváme! Žijte dneškem! Cestujte!

Mohlo by vás zajímat!