TripTip.cz - Nejlepší tipy pro cestování po Česku

 
Penzion Nimrod – URBEX s nevysvětlitelnými jevy

Penzion Nimrod – URBEX s nevysvětlitelnými jevy

Jak už to tak někdy bývá, je dost důležité si občas uvědomit, na jakých místech se nacházíme, a co nás tam vlastně táhne. Dost podobně tomu je i u Honzy Aftera, který se věnuje své velké zálibě – URBEXU.

V dnešním článku vás chceme pozvat na západ Čech. Konkrétně k Mariánským Lázním, u kterých se nachází dnes již bývalý hotel Nimrod. Kdysi slavné místo, které se vyznačovalo svým prostředím, pohodou a především množstvím návštěvníků, kteří v dobách své slávy tento hotel vyhledávali. Ať už za účelem posezení nad dobrou kávou, anebo ubytování v blízkosti lázní.

Studio Honza After Movie, jehož zakladatelem je Honza After, se vydalo za nepříznivých podmínek na toto místo pouze za účelem cestování, poznávání nových míst, a záliby v URBEXu. Co však osud chtěl je zachycení hned několika opravdu nevysvětlitelných jevů, které se v přítomnosti kamer a fotoaparátů projevily.

Už samotná oblast je obestřena mnohými tajemstvími ve spojení se Slavkovským lesem. A tentokrát Nimrod.

Ještě než se pustíte do videa z dílny Honza After Movie si prosím uvědomte, že všechny uvedené skutečnosti jsou reálné, skutečně se staly a nejsou nijak upravovány. Velmi dobře zpracovaný materiál, a povedená výprava jsou jen třešničkou na pomyslném dortu úspěchu. Jste-li milovníci URBEXu, pak neváhejte a přejeme pěknou podívanou!

Své názory na uvedené události pište přímo pod video do komentářů, případně na Facebookovou stránku samotného studia Honza After Movie.

Oficiální kanál YouTube: HONZA AFTER Movie

Diskuse()

  1. David

    David

    autor článku

    V životě se řídím jednou úžasnou myšlenkou, a to, že kdo necestuje, jako kdyby nežil. A když k tomu ještě přidám myšlenku, která říká, že není čas, ztrácet čas, tak vás už asi nic nepřekvapí. Nebojte se změny! Třeba to budete právě vy, kdo začne díky našemu portálu cestovat, tedy žít!